Doprava a platba

K balíkové přepravě zboží využíváme dopravce PPL a výdejní místa Zásilkovny. K paletové přepravě využíváme dopravce Top Trans. Zboží si také můžete osobně vyzvednout na našich pobočkách. Za zboží je možné zaplatit bankovní převodem, na dobírku a platební kartou přes platební bránu Comgate.

Zboží skladem odesíláme běžně do 24 hodin od uskutečnění objednávky při platbě kartou a na dobírku (v pracovní dny), či do 24 hodin od připsání platby na účet v případě platby převodem (v pracovní dny). Doručení obvykle během 3 pracovních dnů (max. 5 pracovních dnů v závislosti na vytíženosti přepravní společnosti).

 

Doprava


Balíková přeprava - výdejní místa
Cena dopavy = 65 Kč
Doprava zdarma nad 3 000 Kč
Nelze zasílat nadrozměrné zásilky (např. větší počet schránek, parcel boxy, vitríny)Balíková přeprava - doručení na adresu
Cena dopravy = 110 Kč
Dobírka = 30 Kč
Doprava zdarma nad 3 000 KčPaletová přeprava - doručení na adresu
Cena dopravy = 800 Kč
Dobírka = 30 KčDoprava pro parcel boxy - doručení na adresu
Cena dopravy = 50 Kč
Platba: převodem / platební kartou


Osobní odběr
Zdarma
Na adrese Jevanská 1120/15, 100 00 Praha 10 (Úterý a středa 7:00-18:00).

 

Platba

Dobírka / hotově

Za zboží platíte až při jeho převzetí, a to v hotovosti přímo dopravci, který vám zásilku doručí (PPL přijímá i platby kartou, Top Trans pouze hotovost). Osobní odběr zboží je možný zdarma na naší prodejně na adrese Jevanská 1120/15, Praha 10 (platba pouze v hotovosti).


Převodem

Za zboží zaplatíte předem bankovním převodem a po obdržení peněz na náš účet dochází k jeho okamžité expedici. Potvrzení o přijetí platby dostanete na váš email.


Online prostřednictvím platební brány

Za zboží zaplatíte předem (platební kartou nebo bankovním předvodem) a po obdržení peněz na náš Comgate účet dochází k jeho okamžité expedici. Potvrzení o přijetí platby dostanete na váš email.

V případě potíží s platební bránou se obraťte na podporu na čísle +420 228 224 267 nebo na email platby-podpora@comgate.cz. Provozovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové.