Nástěnný popelník - Varianta: popelník

Záruka 3 roky
Varianta neexistuje
popelník

956 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Nástěnný popelník z nerezové oceli je opatřený vyjímatelnou vnitřní nádobou pro snadné čištění. Je vhodný pro instalaci do interiérů i exteriérů. Více

Kód produktu: 195370000072 Hmotnost: 0.8 kgDoprava a platba

Nástěnný popelník je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové mořené oceli, která vyniká odolností vůči povětrnostním vlivům. Popelník je tak vhodný k nástěnné instalaci v exteriérech i interiérech. Vnitřní nádoba pro sběr popela je vyrobena z pozinkované oceli a vyjímatelná, díky čemuž je čištění velice jednoduché.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o kovovýrobu se zárukou nejvyšší kvality.

 

Přednosti Nástěnného popelníku

  • snadná nástěnná montáž
  • vyjímatelná vnitřní nádoba
  • jednoduché čištění
  • montážní otvory

 

Nástěnný popelník

Rozměry (š x v x h)

300 x 110 x 105 mm

Materiál těla plech z nerezové mořené oceli tl. 0,6 mm
Materiál zadní stěny plech z nerezové mořené oceli tl. 1,2 mm
Materiál vnitřní nádoby plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm
Určení

interiér i exteriér

Parametry

Barva NEREZ
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z nerezové oceli, Plech z pozinkované oceli
Záruka 3 roky

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.