Parcel box | Schránka na balíky nastavitelná pro zazdění | čelní deska

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

7 442 Kč s DPH
ks
DOLS

Parcel box | Schránka na balíky nastavitelná pro zazdění | čelní deska je vyrobena z kvalitního pozinkovaného a nerezového plechu s lakováním. Balíky jsou uložené v bezpečném uzamčeném prostoru a chráněny před okolím. Více

Kód produktu: 10595 Doprava a platba

Parcel box | Schránka na balíky nastavitelná pro zazdění | čelní deska slouží nejen k doručení klasické pošty, nýbrž také balíčků, které lze odebrat ze zadního otvoru skrz velká dvířka. Balíčky jsou vhazovány odklápěcí klapkou na dno schránky do bezpečného uzamčeného prostoru. Je vyrobena z velmi odolné pozinkované oceli s matným práškovým lakováním a je tak odolná vůči atmosférickým vlivům, čelní deska je poté vyrobena z nerezové oceli a také lakována. Je tak určena k zazdění v exteriéru i interiéru a vyniká možností nastavení hloubky od 300 do 510 mm dle tloušťky zdiva. Součástí balení je zámek a tři klíče sloužící k odemčení dvířek a odběru doručeného obsahu.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. I proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Přednosti Schránky na balíky

  • možnost zazdění s nastavitelnou hloubkou
  • bezpečné uložení zásilek a tiskopisů
  • zakázkové lakování
  • dlouhodobá životnost
  • snadná montáž svépomocí
  • český výrobek

Parcel box | Schránka na balíky nastavitelná pro zazdění | čelní deska

Rozměry (v x š x h) 800 x 395 x 300 - 510 mm
Rozměr přední části 195 x 395 x 300 - 510 mm
Materiál těla schránky
plech z pozinkované oceli, tl. 1,0 mm
Materiál dvířek

plech z pozinkované oceli, tl. 1,2 mm

Materiál sklapky

plech z pozinkované oceli tl. 0,8 mm o délce349 mm

Materiál čelní desky

plech z nerezové oceli tl. 1,5 mm

Barevné lakování

v odstínech RAL

Zámek

zahnutá závora, 3 klíče

Jmenovka 5,5x21,6 mm SCANTEC PC S75R
Max. rozměr zásilky

300 150 x 320 x 280 - 490 mm

Určení exteriér i interiér

Údržba

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Parametry

Barva RAL 7016RAL 9005
Rozměr (cm) 39,5x19,5/80x29-51
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 3 roky
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky ocel

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství1

Podobné produkty2