Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou a opláštěním nástěnná - Barva: RAL 9005

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

3 993 Kč s DPH
Zakázková výroba - 4 týdny
ks
DOLS

Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou a opláštěním nástěnná je vyrobena z kvalitního pozinkovaného plechu s lakováním a je dodatečně chráněna opláštěním. Balíky jsou uložené v bezpečném uzamčeném prostoru a chráněny před okolím. Více

Kód produktu: 195327200004 Hmotnost: 10 kgDoprava a platba

Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou a opláštěním nástěnná slouží nejen k doručení klasické pošty, nýbrž také balíčků, které lze odebrat ze bočního otvoru skrz velká dvířka. Balíčky jsou vhazovány výklopnými dvířky se sklápěcím mechanismem, který zásilku přesune na dno schránky do bezpečného uzamčeného prostoru. Je vyrobena z velmi odolné pozinkované oceli s matným práškovým lakováním a je tak odolná vůči atmosférickým vlivům, opláštění schránku i její obsah dodatečně chrání před nepřízní počasí. Díky tomu je vhodná k nástěnné montáži do exteriéru i interiéru. Součástí balení je montážní materiál k ukotvení schránky a tři klíče sloužící k odemčení dvířek a odběru doručeného obsahu.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. I proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Přednosti Schránky na balíky

  • možnost bočního připevnění
  • bezpečné uložení zásilek a tiskopisů
  • obsahuje boční otvory pro uložení pošty
  • dlouhodobá životnost
  • snadná montáž svépomocí
  • český výrobek

 

Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou a opláštěním nástěnná

Rozměry (v x š x h) 440 x 370 x 265 mm
Materiál tělo schránky
plech z pozinkované oceli, tl. 0,6 mm
Materiál dvířek plech z pozinkované oceli, tl. 1,2 mm
Materiál klapky hliníkový profil o délce 329 mm
Materiál výklopu plech z pozinkované oceli tl. 1,2 mm o délce 299 mm     
Výklop 300 x 150 mm
Dvířka 370 x 330 mm
Barevné lakování

v odstínech RAL

Zámek

zahnutá závora, 3 klíče - 2 ks

Jmenovka 5,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Max. rozměr zásilky 290 x 100 x 100 mm
Montážní materiál Šr. nerez D 4,5/70mm půlkul.hl.kříž.drážka (VRUT) - 4 ks
Hmoždinka PVC D 8mm uzlovací HH 08 - 4 ks
Určení exteriér

Parametry
Barva RAL 7016RAL 9005
Rozměr (cm) 37x44x26,5
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz i výběr
Záruka 3 roky
Materiál schránky ocel

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Podobné produkty1