Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou pro zazdění

Varianta neexistuje
NEREZ / ŠEDÁ

11 894 Kč s DPH
ks
DOLS

Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou pro zazdění má tělo z pozinkovaného plechu s lakováním a dvířka, čelní desku i sklapku z broušené nerezové oceli. Vyniká nastavitelnou hloubkou od 300 do 510 mm dle tloušťky zdiva Více

Kód produktu: 10605 Doprava a platba

Parcel box | Schránka na balíky s poštovní schránkou pro zazdění slouží nejen k doručení klasické pošty, nýbrž také balíčků, které lze odebrat ze zadního otvoru skrz velká dvířka. Balíčky jsou vhazovány odklápěcí klapkou na dno schránky do bezpečného uzamčeného prostoru. Skládá se z těla vyrobeného z šedě lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířek, sklapky i čelní desky z broušené nerezové oceli a je tak odolná vůči atmosférickým vlivům. Je tak určena k zazdění v exteriéru i interiéru a vyniká možností nastavení hloubky od 300 do 510 mm dle tloušťky zdiva. Součástí balení je zámek a tři klíče sloužící k odemčení dvířek a odběru doručeného obsahu.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality.

 

Přednosti Schránky na balíky

  • možnost zazdění s nastavitelnou hloubkou
  • bezpečné uložení zásilek a tiskopisů
  • nerezová čelní deska
  • obsahuje boční otvor pro uložení pošty
  • dlouhodobá životnost
  • snadná montáž svépomocí
  • český výrobek

 

Parcel Box | Schránka na balíky s poštovní schránkou pro zazdění

Rozměry (v x š x h) 910 x 395 x 290 - 510 mm
Rozměr poštovní schránky 110 x 395 x 290 - 510 mm
Rozměr schránky na balíky 800 x 395 x 290 - 510 mm
Rozměr dveří 800 x 395 mm
Rozměr vhozu na poštu 350 x 40 mm
Rozměr vhozu na balíky 350 x 160 mm
Materiál těla schránky
plech z pozinkované oceli, tl. 1,0 mm
Materiál dvířek plech z nerezové oceli tl. 1,2 mm
Materiál sklapky plech z nerezové oceli tl. 0,8 mm o délce 349 mm
Materiál čelní desky plech z nerezové oceli tl. 1,5 mm
Rozměr čelní desky  352 x 445 mm
Zámek

zahnutá závora, 3 klíče - 2 ks

Jmenovka 5,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Max. rozměr zásilky

320 x 150 x 280 - 490 mm

Určení exteriér i interiér

Údržba

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Parametry

Barva NEREZ / ŠEDÁ
Rozměr (cm) 39,5x30,5/91x29-51
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 3 roky
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky ocel

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství1

Podobné produkty2