Poštovní schránka B-017 HM k zazdění Nerez / šedá | orámování L profilem - Varianta: Se zvonkem a HM ABB

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

8 539 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Poštovní schránka B-017 HM zazdění Nerez / šedá | orámování L profilem má tělo z lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířka s klapkou z nerezové oceli. Je osazena přípravou pro hovorový modul, vlastním hovorový modulem či kamerou. Více

Kód produktu: 139900021100+18SKL000139260 Hmotnost: 4 kgDoprava a platba

Poštovní schránka B-017 HM k zazdění Nerez / šedá | orámování L profilem se skládá z těla vyrobeného z šedě lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířek i klapky z broušené nerezové oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná do exteriéru i interiéru. Je určena k zazdění do sloupku a proto je vhoz i výběr pošty umístěn na přední straně. Nerezový L profil o šířce 20 mm, kterým je osazena, zakrývá spoj mezi zdivem a vlastní schránkou a zajišťuje tak příjemný a čistý vzhled. Rozměr vlastní poštovní schránky je 370 x 110 x 265 mm a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení a plastovou jmenovkou o rozměru 75,5 x 21,6 mm. Součástí je také elektro schránka o rozměru 370 x 110 x 100 mm, která je osazena zvonkem a přípravou pro hlasový modul či vlastním modulem.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality.

 

Hovorové moduly

Všechny varianty této schránky jsou opatřeny dodatečnou elektro schránkou se zvonkem a podsvícenou plastovou jmenovkou o rozměru 75,5 x 21,6 mm, kam je v případě potřeby možné přidat až 2 dodatečná zvonková tlačítka. Elektro schránka je také opatřena přípravou pro hovorový modul či samotnými moduly. Schéma jejich zapojení je k dispozici v souborech ke stažení.

 

Hovorový modul ABB Welcome představuje vestavný modul s bezpotenciálovým výstupem pro ovládání elektrického zámku 30 V AC/DC, 3 A. Je také možné připojit kamerový vestavný modul s automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem. Při nočním režimu je snímaná oblast osvícená infračerveným LED světlem. Snímané úhly odpovídají 86° horizontálně a 67° vertikálně, v obou směrech lze pohnout kamerou o 15°, a to díky univerzální řídicí jednotce.

Video modul Tesla je videovrátný bez vyzváněcího tlačítka s hovorovým i kamerovým modulem pro komunikaci s příchozím. Kamera zabírá v úhlu 90°. Elektro schránka je s tímto modulem vysoká 150 mm místo 110 mm.

Hovorový modul Urmet je určený k instalaci pomocí konzole k zadní straně čelní desky. 

 

Přednosti Poštovní schránky B-017 HM k zazdění Nerez / šedá | orámování L profilem

 • z kvalitních materiálů
 • přední vhoz i výběr pošty
 • vysoká odolnost
 • záruka nejvyšší kvality
 • český výrobek
 • s L profilem
 • čistý a příjemný vzhled
 • hovorový modul

 

Poštovní schránka B-017 HM k zazdění Nerez / šedá | orámování L profilem

Rozměry (š x v x h)

370 x 110 x 265 mm

Rozměry elektro schránky 370 x 110 (150) x 100 mm
Materiál těla schránky                        lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm  

Materiál dvířek

plech z nerezové oceli tl. 1,2 mm
Materiál klapky plech z nerezové oceli tl. 0,8 mm o délce 329 mm
Velikost vhozu 330 x 45 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Orámování L 20/20 nerez
Určení

exteriér i interiér

Parametry
Barva NEREZ / ŠEDÁ
Rozměr (cm) 37x11x26,5
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z nerezové oceli, Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz i výběr
Záruka 2 roky - elektronika, 3 roky - schránka
Materiál schránky nerez

Ošetřování povrchů:
Nikdy nepoužívejte čisticí prostředky na stříbro, ocelovou vlnu na čištění, různá bělidla a dezinfekce nebo jiné látky obsahující chlór nebo jeho deriváty. Pokud se vysoce kvalitní nerezová ocel dostane do styku s kyselinami je nutno povrch ihned umýt větším množstvím teplé vody a vytřít do sucha. Některé tyto látky jsou bezpečné pouze, pokud se používají v souladu s předpisy výrobce, ale jsou-li používány nesprávně (např. za tepla, nebo ve vyšších koncentracích), mohou způsobit odbarvení a korozi povrchu nerez oceli jakékoliv kvality. Vyvarujte se usazování nečistot na povrchu. Usazeniny mohou obsahovat malé částice kovů a rzi, které se uvolnily z jiných materiálů a mohou způsobit povrchovou korozi. K odstranění kapek a skvrn se nesmí používat drátěná vlna, protože tím bychom způsobili kontaminaci povrchu částicemi železa. Je nutno dávat pozor na kontaminaci nerez dílů, jestliže jsou v blízkosti skladovány, montovány nebo řezány díly z uhlíkových ocelí.

Praktické rady pro údržbu nerezových listovních schránek: Pro obvyklé čištění zcela postačí omýt horkou vodou s mýdlem nebo šetrným saponátem a opláchnout čistou vodou a vytření do sucha. V žádném případě nepoužívejte ocelové drátěnky nebo jiné abrazivní prostředky (např. na bázi písku), které by mohly povrch poškrábat nebo odřít. Tahy nutno vést ve stejném směru, jako je kresba na broušeném povrchu a to vždy ve směru broušení.

 • Běžné čištění - voda s mýdlem nebo s šetrným saponátem (jako je např. mycí přípravek na nádobí). Umyjte mycí houbu, opláchněte a je-li to nutné, vytřete do sucha.
 • Otisky prstů - mýdlo nebo horká voda nebo organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol, okena). Opláchněte čistou vodou a je-li to nutné, vytřete do sucha.
 • Odolné skvrny a zabarvení - šetrné čistící roztoky (např. přípravky na umývání nádobí). Důkladně opláchněte čistou vodou a vytřete do sucha.
 • Stopy od oleje a tuků - organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol). Po očištění omyjte čistou vodou a mýdlem, opláchněte čistou vodou a vysušte.
 • Rez a jiné korozní produkty - kyselina šťavelová. Čistící roztok byste měli nanášet hadříkem. Po nanesení nechte 15-20 minut působit a potom opláchněte vodou. Můžete pokračovat v čištění přípravkem. Důkladně opláchněte čistou vodou (nutno dodržovat opatření předepsaná pro čištění kyselinou).

Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Podobné produkty17