Poštovní schránka B-04 k zazdění Nerez / šedá | čelní deska - Varianta: 2x schránka

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

4 138 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Poštovní schránky B-04 k zazdění Nerez / šedá | čelní deska představuje sestavu 1, 2 nebo 3 schránek s těly vyrobenými ze šedě lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířky, sklapkami i čelní deskou z broušené nerezové oceli. Více

Kód produktu: 133315040102/60102 Hmotnost: 6 kgDoprava a platba

Poštovní schránky B-04 k zazdění Nerez / šedá | čelní deska představuje sestavu 1, 2 nebo 3 schránek s těly vyrobenými ze šedě lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířky, sklapkami i čelní deskou z broušené nerezové oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká sestava vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k použití do exteriéru i interiéru. Je určena k zazdění do sloupku s předním vhozem a zadním výběrem pošty. Rozměr jednotlivých schránek je 300 x 110 x 385 mm a všechny jsou opatřeny zámky DOLS se 3 klíči v balení a jmenovkami o rozměru 75,5 x 21,6 mm.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality.

 

Přednosti Poštovní schránky B-04 k zazdění Nerez / šedá | čelní deska

 • z kvalitních materiálů
 • sestava schránek
 • vysoká odolnost
 • s čelní deskou
 • záruka nejvyšší kvality
 • český výrobek

 

Poštovní schránka B-04 k zazdění Nerez / šedá | čelní deska

Rozměry jednotlivých schránek (š x v x h)

300 x 110 x 385 mm

Rozměr čelní desky 350 x 160 / 270 / 380 mm
Materiál těla schránky lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm                          

Materiál dvířek

plech z nerezové oceli tl. 1,2 mm
Materiál klapky plech z nerezové oceli tl. 0,8 mm o délce 329 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Určení

exteriér i interiér

Údržba

Ošetřování povrchů:
Nikdy nepoužívejte čisticí prostředky na stříbro, ocelovou vlnu na čištění, různá bělidla a dezinfekce nebo jiné látky obsahující chlór nebo jeho deriváty. Pokud se vysoce kvalitní nerezová ocel dostane do styku s kyselinami je nutno povrch ihned umýt větším množstvím teplé vody a vytřít do sucha. Některé tyto látky jsou bezpečné pouze, pokud se používají v souladu s předpisy výrobce, ale jsou-li používány nesprávně (např. za tepla, nebo ve vyšších koncentracích), mohou způsobit odbarvení a korozi povrchu nerez oceli jakékoliv kvality. Vyvarujte se usazování nečistot na povrchu. Usazeniny mohou obsahovat malé částice kovů a rzi, které se uvolnily z jiných materiálů a mohou způsobit povrchovou korozi. K odstranění kapek a skvrn se nesmí používat drátěná vlna, protože tím bychom způsobili kontaminaci povrchu částicemi železa. Je nutno dávat pozor na kontaminaci nerez dílů, jestliže jsou v blízkosti skladovány, montovány nebo řezány díly z uhlíkových ocelí.

Praktické rady pro údržbu nerezových listovních schránek: Pro obvyklé čištění zcela postačí omýt horkou vodou s mýdlem nebo šetrným saponátem a opláchnout čistou vodou a vytření do sucha. V žádném případě nepoužívejte ocelové drátěnky nebo jiné abrazivní prostředky (např. na bázi písku), které by mohly povrch poškrábat nebo odřít. Tahy nutno vést ve stejném směru, jako je kresba na broušeném povrchu a to vždy ve směru broušení.

 • Běžné čištění - voda s mýdlem nebo s šetrným saponátem (jako je např. mycí přípravek na nádobí). Umyjte mycí houbu, opláchněte a je-li to nutné, vytřete do sucha.
 • Otisky prstů - mýdlo nebo horká voda nebo organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol, okena). Opláchněte čistou vodou a je-li to nutné, vytřete do sucha.
 • Odolné skvrny a zabarvení - šetrné čistící roztoky (např. přípravky na umývání nádobí). Důkladně opláchněte čistou vodou a vytřete do sucha.
 • Stopy od oleje a tuků - organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol). Po očištění omyjte čistou vodou a mýdlem, opláchněte čistou vodou a vysušte.
 • Rez a jiné korozní produkty - kyselina šťavelová. Čistící roztok byste měli nanášet hadříkem. Po nanesení nechte 15-20 minut působit a potom opláchněte vodou. Můžete pokračovat v čištění přípravkem. Důkladně opláchněte čistou vodou (nutno dodržovat opatření předepsaná pro čištění kyselinou).

Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Parametry

Barva NEREZ / ŠEDÁ
Rozměr (cm) 30x11-33x38,5
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z nerezové oceli, Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 5 let
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky nerez

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství1