Poštovní schránka B-042 k zazdění | čelní deska - Barva: RAL 9005, Varianta: Se jmenovkou

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

2 245 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Poštovní schránka B-042 k zazdění | čelní deska je vyrobená z lakovaného plechu z pozinkované oceli a má nastavitelnou hloubku. Více

Kód produktu: 150420000004+195060000004 Hmotnost: 2 kgDoprava a platba

Poštovní schránka B-042 k zazdění | čelní deska je vyrobena z lakovaného plechu z pozinkované oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k použití do exteriéru i interiéru. Je určena k zazdění do stěny s předním vhozem a zadním výběrem pošty, lze také zvolit směr otevírání dveří. Rozměr vlastní poštovní schránky je 300 x 110 mm s nastavitelnou hloubkou, a to od 390 do 630 mm, a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení. K dispozici jsou varianty se jmenovkou, bez jmenovky či se zvonkovými tlačítky.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. I proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Přednosti Poštovní schránky B-042 k zazdění | čelní deska

  • z kvalitních materiálů
  • volitelný směr otvírání
  • vysoká odolnost
  • nastavitelná hloubka
  • záruka nejvyšší kvality
  • český výrobek

 

Poštovní schránka B-042 k zazdění | čelní deska

Rozměry jednotlivých schránek (š x v x h)

300 x 110 x 390 - 630 mm

Rozměr čelní desky 350 x 160 mm
Materiál těla schránky lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm                          

Materiál dvířek

lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 1,2 mm
Materiál klapky hliníkový profil o délce 329 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Barva lakování v odstínech RAL
Určení

exteriér i interiér

Parametry
Barva RAL 7016RAL 9005
Rozměr (cm) 30x11x39-63
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 5 let
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky ocel

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství1

Podobné produkty4