Poštovní schránka D-042 HM k zazdění Nerez / šedá | čelní deska - Varianta: 1x zvonek a kamera Tesla

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

13 788 Kč s DPH
Zakázková výroba - 1–2 měsíce
ks
DOLS

Poštovní schránka D-042 HM k zazdění Nerez / šedá | čelní deska má tělo z lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířka, čelní desku i sklapku z nerezové oceli a vyniká nastavitelnou hloubkou. Je osazena elektro schránkou s hovorovým modulem. Více

Kód produktu: 139900013600TESLA Hmotnost: 6 kgDoprava a platba

Poštovní schránka D-042 HM k zazdění Nerez / šedá | čelní deska se skládá z těla vyrobeného z šedě lakovaného plechu z pozinkované oceli a dvířek i klapky z broušené nerezové oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k použití do exteriéru i interiéru. Je určena k zazdění do sloupku a proto je vhoz umístěn na přední straně a výběr na zadní, lze také zvolit směr otevírání dveří. Rozměr vlastní poštovní schránky je 300 x 110 mm s nastavitelnou hloubkou od 320 do 500 mm a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení. Součástí je také elektro schránka o rozměru 295 x 110 x 100 mm, která je osazena zvonkem, jmenovkou a přípravou pro hlasový modul či vlastním modulem.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality.

 

Hovorové moduly

Všechny varianty této schránky jsou opatřeny dodatečnou elektro schránkou s jedním nebo dvěma zvonky a podsvícenými plastovými jmenovkami o rozměru 75,5 x 21,6 mm, kam je v případě potřeby možné přidat až 2 dodatečná zvonková tlačítka. Elektro schránka je také opatřena přípravou pro hovorový modul či samotnými moduly. Schéma jejich zapojení je k dispozici v souborech ke stažení.

 

Hovorový modul ABB Welcome představuje vestavný modul s bezpotenciálovým výstupem pro ovládání elektrického zámku 30 V AC/DC, 3 A. Je také možné připojit kamerový vestavný modul s automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem. Při nočním režimu je snímaná oblast osvícená infračerveným LED světlem. Snímané úhly odpovídají 86° horizontálně a 67° vertikálně, v obou směrech lze pohnout kamerou o 15°, a to díky univerzální řídicí jednotce. 

Video modul Golmar využívá 2 vodičů bez polarizace a je vybavený širokoúhlou barevnou kamerou, která snímá v úhlu 120°. Mezi jeho funkce patří přehrávání hlasové zprávy a a signalizace pomocí stavových světelných ikonek.

Video modul Tesla je videovrátný bez vyzváněcího tlačítka s hovorovým i kamerovým modulem pro komunikaci s příchozím. Kamera zabírá v úhlu 90°. Elektro schránka je s tímto modulem vysoká 150 mm místo 110 mm.

Hovorový modul Tesla s analogovým systémem zapojení 4+n se instaluje na zadní stranu čelní desky.

Hovorový modul Urmet je určený k instalaci pomocí konzole k zadní straně čelní desky. 

 

Přednosti Poštovní schránky D-042 HM k zazdění Nerez / šedá | čelní deska

 • z kvalitních materiálů
 • vysoká odolnost
 • záruka nejvyšší kvality
 • český výrobek
 • volitelný směr otvírání dveří
 • s hovorovým modulem

 

Poštovní schránka D-042 HM k zazdění Nerez / šedá | čelní deska

Rozměry (š x v x h)

300 x 110 x 320 - 500 mm

Rozměr čelní desky 350 x 270 (310) mm
Rozměr elektro schránky 295 x 110 (150) x 100 mm
Materiál těla schránky                        lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm  
Materiál dvířek plech z nerezové oceli tl. 1,2 mm  
Materiál sklapky plech z nerezové oceli tl. 0,8 mm o délce 259
Materiál čelní desky plech z nerezové oceli tl. 1,5 mm  
Velikost vhozu 260 x 40 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Určení

exteriér i interiér

Parametry
Barva NEREZ / ŠEDÁ
Rozměr (cm) 30x11x32-50
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z nerezové oceli, Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 2 roky - elektronika, 3 roky - schránka
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky nerez

Ošetřování povrchů:
Nikdy nepoužívejte čisticí prostředky na stříbro, ocelovou vlnu na čištění, různá bělidla a dezinfekce nebo jiné látky obsahující chlór nebo jeho deriváty. Pokud se vysoce kvalitní nerezová ocel dostane do styku s kyselinami je nutno povrch ihned umýt větším množstvím teplé vody a vytřít do sucha. Některé tyto látky jsou bezpečné pouze, pokud se používají v souladu s předpisy výrobce, ale jsou-li používány nesprávně (např. za tepla, nebo ve vyšších koncentracích), mohou způsobit odbarvení a korozi povrchu nerez oceli jakékoliv kvality. Vyvarujte se usazování nečistot na povrchu. Usazeniny mohou obsahovat malé částice kovů a rzi, které se uvolnily z jiných materiálů a mohou způsobit povrchovou korozi. K odstranění kapek a skvrn se nesmí používat drátěná vlna, protože tím bychom způsobili kontaminaci povrchu částicemi železa. Je nutno dávat pozor na kontaminaci nerez dílů, jestliže jsou v blízkosti skladovány, montovány nebo řezány díly z uhlíkových ocelí.

Praktické rady pro údržbu nerezových listovních schránek: Pro obvyklé čištění zcela postačí omýt horkou vodou s mýdlem nebo šetrným saponátem a opláchnout čistou vodou a vytření do sucha. V žádném případě nepoužívejte ocelové drátěnky nebo jiné abrazivní prostředky (např. na bázi písku), které by mohly povrch poškrábat nebo odřít. Tahy nutno vést ve stejném směru, jako je kresba na broušeném povrchu a to vždy ve směru broušení.

 • Běžné čištění - voda s mýdlem nebo s šetrným saponátem (jako je např. mycí přípravek na nádobí). Umyjte mycí houbu, opláchněte a je-li to nutné, vytřete do sucha.
 • Otisky prstů - mýdlo nebo horká voda nebo organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol, okena). Opláchněte čistou vodou a je-li to nutné, vytřete do sucha.
 • Odolné skvrny a zabarvení - šetrné čistící roztoky (např. přípravky na umývání nádobí). Důkladně opláchněte čistou vodou a vytřete do sucha.
 • Stopy od oleje a tuků - organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol). Po očištění omyjte čistou vodou a mýdlem, opláchněte čistou vodou a vysušte.
 • Rez a jiné korozní produkty - kyselina šťavelová. Čistící roztok byste měli nanášet hadříkem. Po nanesení nechte 15-20 minut působit a potom opláchněte vodou. Můžete pokračovat v čištění přípravkem. Důkladně opláchněte čistou vodou (nutno dodržovat opatření předepsaná pro čištění kyselinou).

Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství3

Podobné produkty7