Poštovní schránka D-241 HM k zazdění | čelní deska - Barva: RAL 9005, Varianta: 2x zvonek a příprava pro HM

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

6 504 Kč s DPH
Zakázková výroba - 1–2 měsíce
ks
DOLS

Poštovní schránka D-241 HM k zazdění | čelní deska z lakovaného plechu z pozinkované oceli vyniká nastavitelnou hloubkou a speciálním tvarem. Je osazena elektro schránkou s přípravou pro hovorový modul či vlastním modulem. Více

Kód produktu: 139900030604 Hmotnost: 6 kgDoprava a platba

Poštovní schránka D-241 HM k zazdění | čelní deska je vyrobena z lakovaného plechu z pozinkované oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k použití do exteriéru i interiéru. Je určena k zazdění do sloupku a proto je vhoz umístěn na přední straně a výběr na zadní, lze také zvolit směr otevírání dveří. Rozměr vlastní poštovní schránky je 300 x 220 mm s nastavitelnou hloubkou od 230 do 390 mm a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení a jmenovkou o rozměru 75,5 x 21,6 mm. Součástí je také elektro schránka o rozměru 295 x 110 x 100 mm, která je osazena zvonkem, jmenovkou a přípravou pro hlasový modul či vlastním modulem.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. I proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Hovorové moduly

Všechny varianty této schránky jsou opatřeny dodatečnou elektro schránkou s jedním nebo dvěma zvonky a podsvícenými plastovými jmenovkami o rozměru 75,5 x 21,6 mm, kam je v případě potřeby možné přidat až 2 dodatečná zvonková tlačítka. Elektro schránka je také opatřena přípravou pro hovorový modul či samotnými moduly. Schéma jejich zapojení je k dispozici v souborech ke stažení.

 

Hovorový modul ABB Welcome představuje vestavný modul s bezpotenciálovým výstupem pro ovládání elektrického zámku 30 V AC/DC, 3 A. Je také možné připojit kamerový vestavný modul s automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem. Při nočním režimu je snímaná oblast osvícená infračerveným LED světlem. Snímané úhly odpovídají 86° horizontálně a 67° vertikálně, v obou směrech lze pohnout kamerou o 15°, a to díky univerzální řídicí jednotce. 

Hovorový modul Urmet je určený k instalaci pomocí konzole k zadní straně čelní desky. 

 

Přednosti Poštovní schránky D-241 HM k zazdění | čelní deska

  • z kvalitních materiálů
  • přední vhoz i výběr pošty
  • vysoká odolnost
  • záruka nejvyšší kvality
  • lakování na zakázku
  • český výrobek

 

Poštovní schránka D-241 HM k zazdění | čelní deska

Rozměry (š x v x h)

300 x 220 x 230 - 390 mm

Rozměr čelní desky 350 x 280 mm
Rozměr elektro schránky 295 x 110 x 100 mm
Materiál těla schránky                        lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm  
Materiál dvířek lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 1,2 mm  
Materiál sklapky hliníkový profil o délce 259
Materiál čelní desky hliníkový plech tl. 2 mm  
Barevné lakování v odstínech RAL
Velikost vhozu 260 x 45 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Určení

exteriér i interiér

Parametry
Barva RAL 7016RAL 9005
Rozměr (cm) 30x22x23-39
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 2 roky - elektronika, 3 roky - schránka
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky ocel

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství1

Podobné produkty2