Poštovní schránka E-01 Basic - Barva: RAL 7040, Varianta: S otvory

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 9016
RAL 9016
RAL 7040
RAL 7040
RAL 8017
RAL 8017

563 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Poštovní schránka E-01 Basic z lakovaného plechu z černé oceli je určena pro nástěnnou montáž do interiérů s předním vhozem i výběrem pošty. Více

Kód produktu: 170100000007BASIC/K Hmotnost: 2 kgDoprava a platba

Poštovní schránka E-01 Basic je vyrobena z lakované černé oceli. Jedná se o tradiční schránku určenou do hromadné bytové výstavby a je tak vhodná pouze do interiéruJe určena pro nástěnnou montáž a vhoz i výběr pošty jsou umístěny na přední straně. Rozměr vlastní poštovní schránky je 325 x 240 x 60 mm, lze tak do ní umístit poštu o formátu A4, a je opatřena zámkem DOLS se 2 klíči v balení a plastovou jmenovkou o rozměru 75,5 x 21,6 mm. K dsipozici jsou varianty s průzory či bez.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. Řada schránek Basic je lakována pouze ve 3 matných barvách a není u ní možné zakázkové lakování ve všech matných barvách vzorníku RAL, jako u ostatních schránek výrobce DOLS. 

 

Přednosti Poštovní schránky E-01 Basic

  • z kvalitních materiálů
  • přední vhoz i výběr pošty
  • vysoká odolnost
  • záruka nejvyšší kvality
  • český výrobek

 

Poštovní schránka E-01 Basic

Rozměry (š x v x h)

325 x 240 x 60 mm

Materiál těla schránky                              lakovaný plech z černé oceli tl. 0,6 mm  

Materiál dvířek

lakovaný plech z černé oceli tl. 0,6 mm
Materiál klapky lakovaný plech z černé oceli tl. 0,6 o délce 299 mm
Barevné lakování v odstínech RAL
Velikost vhozu 300 x 21 mm
Zámek zahnutá závora, 2 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Průměr průzorů 16 mm
Určení

interiér

Parametry
Barva RAL 9016RAL 7040RAL 8017
Rozměr (cm) 32,5x24x6
Určeno do Interiéru
Materiál Plech z černé oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz i výběr
Záruka 2 roky
Materiál schránky ocel

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Podobné produkty4