Poštovní schránka H-012 Nerez - Varianta: Nerez

Varianta neexistuje
Nerez

1 392 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Poštovní schránka H-012 Nerez s vyklápěcími dvířky je vyrobena z broušené nerezové oceli a je určena k nástěnné instalaci do interiérů. Více

Kód produktu: 195220000072 Hmotnost: 3 kgDoprava a platba

Poštovní schránka H-012 Nerez je vyrobená z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli a je vhodná k instalaci pouze do interiéruJe určena pro nástěnnou montáž, vhoz s vnitřní sklapkou i výběr pošty jsou proto umístěny na přední straně. Dvířka jsou vyklápěcí a opatřeny průzory, ale nejsou přichyceny pomocí držáků. Rozměr vlastní poštovní schránky je 360 x 310 x 90 mm, lze do ní tak bez problému vhodit poštu o formátu A4, a je osazena zámkem DOLS se 3 klíči v balení a plastovou jmenovkou o rozměru 110 x 32 mm.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality.

 

Přednosti Poštovní schránky H-012 Nerez

  • z kvalitních materiálů
  • přední vhoz i výběr pošty
  • vysoká odolnost
  • záruka nejvyšší kvality
  • český výrobek

 

Poštovní schránka H-012 Nerez

Rozměry (š x v x h)

360 x 310 x 90 mm

Materiál těla schránky                              plech z nerezové oceli tl. 0,6 mm  

Materiál dvířek

plech z nerezové oceli tl. 1 mm
Materiál klapky plech z nerezové oceli tl. 0,6 mm o délce 334 mm
Velikost vhozu 337 x 35 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 110 x 32 mm SCANTEC PC S75R
Určení

interiér

Údržba

Ošetřování povrchů:
Nikdy nepoužívejte čisticí prostředky na stříbro, ocelovou vlnu na čištění, různá bělidla a dezinfekce nebo jiné látky obsahující chlór nebo jeho deriváty. Pokud se vysoce kvalitní nerezová ocel dostane do styku s kyselinami je nutno povrch ihned umýt větším množstvím teplé vody a vytřít do sucha. Některé tyto látky jsou bezpečné pouze, pokud se používají v souladu s předpisy výrobce, ale jsou-li používány nesprávně (např. za tepla, nebo ve vyšších koncentracích), mohou způsobit odbarvení a korozi povrchu nerez oceli jakékoliv kvality. Vyvarujte se usazování nečistot na povrchu. Usazeniny mohou obsahovat malé částice kovů a rzi, které se uvolnily z jiných materiálů a mohou způsobit povrchovou korozi. K odstranění kapek a skvrn se nesmí používat drátěná vlna, protože tím bychom způsobili kontaminaci povrchu částicemi železa. Je nutno dávat pozor na kontaminaci nerez dílů, jestliže jsou v blízkosti skladovány, montovány nebo řezány díly z uhlíkových ocelí.

Praktické rady pro údržbu nerezových listovních schránek: Pro obvyklé čištění zcela postačí omýt horkou vodou s mýdlem nebo šetrným saponátem a opláchnout čistou vodou a vytření do sucha. V žádném případě nepoužívejte ocelové drátěnky nebo jiné abrazivní prostředky (např. na bázi písku), které by mohly povrch poškrábat nebo odřít. Tahy nutno vést ve stejném směru, jako je kresba na broušeném povrchu a to vždy ve směru broušení.

  • Běžné čištění - voda s mýdlem nebo s šetrným saponátem (jako je např. mycí přípravek na nádobí). Umyjte mycí houbu, opláchněte a je-li to nutné, vytřete do sucha.
  • Otisky prstů - mýdlo nebo horká voda nebo organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol, okena). Opláchněte čistou vodou a je-li to nutné, vytřete do sucha.
  • Odolné skvrny a zabarvení - šetrné čistící roztoky (např. přípravky na umývání nádobí). Důkladně opláchněte čistou vodou a vytřete do sucha.
  • Stopy od oleje a tuků - organické rozpouštědlo (např. aceton, alkohol). Po očištění omyjte čistou vodou a mýdlem, opláchněte čistou vodou a vysušte.
  • Rez a jiné korozní produkty - kyselina šťavelová. Čistící roztok byste měli nanášet hadříkem. Po nanesení nechte 15-20 minut působit a potom opláchněte vodou. Můžete pokračovat v čištění přípravkem. Důkladně opláchněte čistou vodou (nutno dodržovat opatření předepsaná pro čištění kyselinou).

Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Parametry

Barva NEREZ
Rozměr (cm) 36x31x9
Určeno do Interiéru
Materiál Plech z nerezové oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz i výběr
Záruka 3 roky
Materiál schránky nerez

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Podobné produkty3