Poštovní schránka typu A s kamerou ABB do oplocení | čelní deska - Barva: RAL 9005

Antracit | RAL 7016
Antracit | RAL 7016
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

21 000 Kč s DPH
Zakázková výroba - 1–2 měsíce
ks
DOLS

Poštovní schránka typu A s kamerou ABB do oplocení | čelní deska z lakovaného plechu z pozinkované oceli je určena k instalaci do oplocení rodinných domů. Je osazena elektro schránkou s video modulem s posouvatelným zorným polem. Více

Kód produktu: 139900011204 Hmotnost: 4 kgDoprava a platba

Poštovní schránka typu A s kamerou ABB do oplocení | čelní deska je vyrobena z lakovaného plechu z pozinkované oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k použití především do exteriéru. Instaluje se do oplocení a branek rodinných domů, vhoz je proto umístěn na přední straně a výběr na zadní. Rozměr vlastní poštovní schránky je 370 x 330 x 100 mm, a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení. Součástí je také elektro schránka o výšce 110 mm, která je osazena zvonkem, jmenovkou a video modulem.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. I proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Hovorové moduly

Všechny varianty této schránky jsou opatřeny dodatečnou elektro schránkou se zvonkem a podsvícenou plastovou jmenovkou o rozměru 75,5 x 21,6 mm, kam je v případě potřeby možné přidat až 2 dodatečná zvonková tlačítka. Elektro schránka je také opatřena hovorovým modulem. Schéma jeho zapojení je k dispozici v souborech ke stažení.

 

Video modul ABB Welcome se skládá z hlasové a video jednotky, která vyniká automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem. Při nočním režimu je snímaná oblast osvícená infračerveným LED světlem. Snímané úhly odpovídají 86° horizontálně a 67° vertikálně v obou směrech lze pohnout kamerou o 15°, a to díky univerzální řídicí jednotce.

 

Přednosti Poštovní schránky typu A s kamerou ABB do oplocení | čelní deska

  • z kvalitních materiálů
  • volitelný směr otvírání
  • vysoká odolnost
  • příjemný a čistý vzhled
  • záruka nejvyšší kvality
  • zakázkové lakování
  • český výrobek

 

Poštovní schránka typu A s kamerou ABB do oplocení | čelní deska

Rozměry (š x v x h)

370 x 330 x 100 mm

Rozměr čelní desky 430 x 500 mm
Rozměr elektro schránky 370 x 110 x 100 mm
Materiál těla schránky lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm                          

Materiál dvířek

lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 1,2 mm
Materiál klapky plech z nerezové oceli tl. 0,8 mm o délce 329 mm
Velikost vhozu 330 x 40 mm
Barva lakování v odstínech RAL
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Určení

exteriér

Parametry
Barva RAL 7016RAL 9005
Rozměr (cm) 37x44x10
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 2 roky - elektronika, 3 roky - schránka
Požadované vlastnosti průchozí
Materiál schránky ocel

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství1

Podobné produkty3