Poštovní schránky B-042 HM k zazdění | čelní deska - Barva: RAL 9005, Varianta: 2x schránka a HM Urmet

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

9 008 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Poštovní schránky B-042 HM k zazdění | čelní deska z lakovaného plechu z pozinkované oceli představují sestavu více schránek osazenou elektro schránkou s přípravou pro hovorový modul či vlastním hovorovým modulem. Více

Kód produktu: 139900004904+190114505000 Hmotnost: 10 kgDoprava a platba

Poštovní schránky B-042 HM k zazdění | čelní deska představují sestvu 2 nebo 3 schránek vyrobených z lakovaného plechu z pozinkované oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vynikají vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a jsou tak vhodné k použití do exteriéru i interiéru. Jsou určeny k zazdění do stěny s předním vhozem a zadním výběrem pošty, lze také zvolit směr otevírání dveří. Rozměr vlastní poštovní schránky je 300 x 110 mm s nastavitelnou hloubkou od 390 do 630 a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení. Součástí je také elektro schránka o rozměru 295 x 110 x 100 mm, která je osazena zvonkem, jmenovkou a přípravou pro hlasový modul či vlastním modulem.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvalityI proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Hovorové moduly

Všechny varianty této schránky jsou opatřeny dodatečnou elektro schránkou se zvonkovými tlačítky a podsvícenými plastovými jmenovkami o rozměru 75,5 x 21,6 mm, kam je v případě potřeby možné u sestavy 2 schránek přidat 2 dodatečná zvonková tlačítka. Elektro schránka je také opatřena přípravou pro hovorový modul či samotnými moduly. Schéma jejich zapojení je k dispozici v souborech ke stažení.

 

Hovorový modul ABB Welcome představuje vestavný modul s bezpotenciálovým výstupem pro ovládání elektrického zámku 30 V AC/DC, 3 A. Je také možné připojit kamerový vestavný modul s automatickým přepínáním mezi denním a nočním režimem. Při nočním režimu je snímaná oblast osvícená infračerveným LED světlem. Snímané úhly odpovídají 86° horizontálně a 67° vertikálně, v obou směrech lze pohnout kamerou o 15°, a to díky univerzální řídicí jednotce. 

Hovorový modul Urmet je určený k instalaci pomocí konzole k zadní straně čelní desky. 

 

Přednosti Poštovních schránek B-042 HM k zazdění | čelní deska

  • z kvalitních materiálů
  • volitelný směr otvírání
  • vysoká odolnost
  • příjemný a čistý vzhled
  • záruka nejvyšší kvality
  • český výrobek

 

Poštovní schránky B-042 HM k zazdění | čelní deska

Rozměry (š x v x h)

300 x 110 x 390 - 630 mm

Rozměr elektro schránky 295 x 110 x 100 mm
Rozměr čelní desky 350 x 380 / 490 mm 
Materiál těla schránky lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm                          

Materiál dvířek

lakovaný plech z pozinkované oceli  tl. 1,2 mm
Materiál klapky hliníkový profil o délce 329 mm
Velikost vhozu 260 x 45 mm
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Jmenovka 75,5 x 21,6 mm SCANTEC PC S75R
Barevné lakování v odstínech RAL
Určení

exteriér i interiér

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.