Revizní dvířka nerezová - čtyřhran - Barva: stříbrná, Varianta: 200 x 200 mm

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
stříbrná

984 Kč s DPH
ks

Nerezová revizní dvířka s otevíráním na čtyřhran jsou vyrobena z broušeného nerezového plechu a opatřena laserovou ochrannou bílou fólií. Nabízí univerzální montáž do sádrokartonu či zdiva. Více

Výrobce: TamadexKód produktu: 1.348440.2.3T Hmotnost: 0.4 kgDoprava a platba

Revizní dvířka nerezová - čtyřhran jsou vyrobena z broušeného nerezového plechu. Vnější rám a otevíratelný vnitřní rám je spojen pevným pantem. Otevírání je možné na čtyřhranný klíč, čtyřhran, který se vkládá do otvoru na vnitřním rámu, otočením odjistí či zajistí západku. Na zadní straně je příprava pro uchycení do zdiva. Revizní dvířka jsou potažena laserovou ochrannou bílou fólií, sloužící jako ochrana před poškrábáním během montáže. Výhodou je nerezové provedení a univerzální montáž do sádrokartonu nebo zdiva. Standardní rozměr odpovídá světlosti otvoru ve zdivu, neboli uvedené rozměry jsou tz. standardní rozměry (stavební otvor).

 

Přednosti Revizních dvířek nerezových - čtyřhran

  • vyrobeny z nerezového plechu
  • rám spojen pevným pantem
  • příprava pro uchycení
  • otevírání na čtyřhran
  • laserová ochranná bílá fólie

 

Montáž Revizních dvířek

Montáž revizních dvířek se provádí až po opláštění podhledu sádrokartonovými deskami. Za opláštěním je nutné mít k dispozici minimální prázdný prostor 200 mm, jinak se rámy revizních dvířek musí instalovat společně s opláštěním. Při montáži se vyřízne otvor do sádrokartonové desky cca o 8 - 10 mm větší než je požadovaný rozměr revizních dvířek (otvor shodný s rozměry rámečku vnějšího rámu) s odstupem minimálním 30 mm a maximálním 100 mm od CD profilů na obou protilehlých stranách. Pozor na dodržení pravých úhlů rámu.

 

Následně se provádí sešroubování opláštění s rámem pomocí sádrokartonářských samořezných šroubků TB s vrtáčkem. Vzdálenost mezi dvěmi šroubky se volí maximálně 200 mm, ale minimálně se použijí 3 ks šroubků na každou stranu rámu. Po montování revizních dvířek se vytmelí zabudovaný rám dvířek a ohraničená plocha opláštění pomocí sádrokartonového tmelu s použitím na hranách otvoru vyztužené pásky. Celou plochu dvířek se potáhne standardním sádrovým tmelem nebo stěrkovým tmelem. Zabudovaný rám a klapka se řádně očistí a odzkouší.

 

Revizní dvířka nerezová - čtyřhran
Rozměr 200 - 600 mm
Tvar čtvercový
Zámek čtyřhranný klíč
Materiál nerezový plech
Parametry
Záruka 2 roky

Podobné produkty6