Tělo poštovní schránky A-050 - Barva: RAL 9005

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 9016
RAL 9016
RAL 7040
RAL 7040
RAL 7016
RAL 7016
RAL 8017
RAL 8017
RAL 9005
RAL 9005

1 016 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Tělo poštovní schránky A-050 z lakovaného plechu z pozinkované oceli je určena pro instalaci na vnitřní stranu dveří, plotů či branek v kombinaci se dveřním vhozem na vnější straně. Více

Kód produktu: 195080000004 Hmotnost: 2.2 kgDoprava a platba

Tělo poštovní schránky A-050 je vyrobena z lakovaného plechu z pozinkované oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná do exteriéru i interiéru. Instaluje se na vnitřní stranu dveří, plotů či branek, vhoz je proto umístěn na přední straně a výběr na zadní. Rozměr vlastní poštovní schránky je 370 x 330 x 100 mm a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení. Je vhodná především pro kombinování s dveřním vhozem, který se instaluje na vnější stranu.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvality. I proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Přednosti Uzamykatelné schránky

  • snadná montáž svépomocí
  • do interiéru i exteriéru
  • šrouby v balení
  • zakázkové lakování
  • český výrobek

 

Uzamykatelná schránka ke dveřnímu vhozu 375 mm

Rozměry (š x v x h)

370 x 330 x 100 mm

Velikost vhozu 339 x 47 mm
Materiál těla schránky plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm
Materiál dvířek plech z pozinkované oceli tl. 1,2 mm
Barevné lakování

v odstínech RAL

Zámek DOLS zahnutá závora, 3x klíč
Určení

exteriér i interiér

Parametry
Barva RAL 9016RAL 7040RAL 7016RAL 8017RAL 9005
Rozměr (cm) 370x330x100
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 5 let
Požadované vlastnosti průchozí

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství3

Podobné produkty3