Tělo poštovní schránky F-041 k zazdění - Barva: RAL 7016

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
RAL 7016
RAL 7016
RAL 9005
RAL 9005

1 549 Kč s DPH
Do 14 dnů
ks
DOLS

Tělo poštovní schránky F-041 z lakovaného plechu z pozinkované oceli vyniká nastavitelnou hloubkou mezi 180 a 270 mm a atypickým tvarem. Více

Kód produktu: 195050000023 Hmotnost: 3 kgDoprava a platba

Tělo poštovní schránky F-041 k zazdění je vyrobena z lakovaného plechu z pozinkované oceli. Díky použití kvalitních materiálů a vhodné povrchové úpravě oceli vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k použití do exteriéru i interiéru. Je určena k zazdění do sloupku s předním vhozem a zadním výběrem pošty, lze také zvolit směr otevírání dveří. Není však osazena čelní stranou, je proto možné ji osadit kompatibilní čelní deskou. Rozměr vlastní poštovní schránky je 300 x 330 mm s nastavitelnou hloubkou od 180 do 270 mm a je opatřena zámkem DOLS se 3 klíči v balení.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o schránky se zárukou nejvyšší kvalityI proto je možné mimo lakování v určitých matných barvách zvolit zakázkové lakování, a to ve všech matných barvách vzorníku RAL, který je dostupný v souborech ke stažení. Zakázky se provádí na emailu info@kovosystem.cz.

 

Přednosti Těla poštovní schránky F-041 k zazdění

  • z kvalitních materiálů
  • volitelný směr otvírání
  • vysoká odolnost
  • příjemný a čistý vzhled
  • záruka nejvyšší kvality
  • český výrobek
  • zakázkové lakování

 

Tělo poštovní schránky F-041 k zazdění

Rozměry (š x v x h)

300 x 330 x 180 - 270 mm

Rozměr předního dílu 300 x 110 x 63 mm
Materiál těla schránky                                            lakovaný plech z pozinkované oceli tl. 0,6 mm              

Materiál dvířek

lakovaný plech z pozinkované oceli
Zámek zahnutá závora, 3 klíče
Určení

exteriér i interiér

Parametry
Barva RAL 7016RAL 9005
Určeno do Exteriéru a interiéru
Materiál Plech z pozinkované oceli
Vhoz a výběr zásilek Přední vhoz, zadní výběr
Záruka 5 let
Požadované vlastnosti průchozí

Ošetřování povrchů:
Pro zachování vzhledu povrchů lakovaných práškem, eloxovaných a nerezových musí být díly vystavené povětrnostním vlivům pravidelně čištěny. Vhodná je teplá voda s běžnými čistícími prostředky (JAR, přípravky určené na lakované povrchy, mýdlová voda). Po omytí je potřeba povrch otřít do sucha a ošetřit autoleštěnkou. Na eloxované plochy se nesmí použít přípravky rozpouštějící kysličníky nebo mechanicky působící prostředky. V agresivním prostředí (průmyslové ovzduší) je potřebná častější péče. Nikdy nepoužívejte na čištění rozpouštědla na bázi ketonu (aceton) nebo na bázi aromatických uhlovodíků (xylen, toulen). Při montáži je nutno zabránit znečištění eloxovaných, nerezových i lakovaných povrchů vápnem nebo maltou.

 

Zvonkové kontakty:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku by měly být kontakty odborně očištěny a ošetřeny sprejem na kontakty.

 
Zámky:
Vyžadují průběžnou údržbu a péči. Minimálně jedenkrát za půl roku provádět promazání (např. WD-40).

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Příslušenství3

Podobné produkty6