Revizní dvířka na plynoměr

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 4 047 Kč s DPH
ks
DOLS

Revizní dvířka na plynoměr (HUP) z broušené nerezové oceli a vnitřním rámem z lakované pozinkované oceli uzavírají hlavní uzávěr plynu. Jsou určeny k montáži do zdi a opatřeny bezpečnostním zámkem. Více

Kód produktu: 11031 Doprava a platba

Revizní dvířka na plynoměr jsou vyrobena z plechu z broušené nerezové oceli s vnitřním rámem z lakované pozinkované oceli. Dvířka jsou opatřena větracími žebry pro volný průchod vzduchu a také bezpečnostním čtyřhranným zámkem. Určená jsou ke snadnému uchycení do zdi, kde uzavírají hlavní uzávěr plynu.

 

Výrobce DOLS představuje českou firmu se sídlem v Šumperku a dlouholetou tradicí, jedná se tak o kovovýrobu se zárukou nejvyšší kvality.

 

Přednosti Revizních dvířek na plynoměr

  • s větracími žebry
  • bezpečnostní zámek
  • snadná montáž svépomocí
  • český výrobek

 

Revizní dvířka na plynoměr

Rozměry dvířek (š x v x h)

460 x 460 mm / 470 x 730 mm / 580 x 580 mm

Šířka rámu 42 mm
Hloubka 52 mm
Materiál dvířek plech z nerezové oceli tl. 1,2 mm
Materiál rámu plech z nerezové oceli tl. 1,2 mm
Materiál vnitřního rámu plech z pozinkované oceli tl. 1,2 mm
Určení

exteriér

Parametry

Materiál Plech z nerezové oceli
Záruka 2 roky

Autorizovaný prodejce

Jsme autorizovaný prodejce poštovních schránek DOLS. Prodej, montáž a servis poštovních schránek zajišťujeme od roku 1997.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž poštovních schránek pro bytové a panelové domy. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky úspěšných projektů po celé ČR. Kromě toho se zabýváme i zámečnickou výrobou a kovovýrobou na míru, což nám umožňuje nabídnout široké spektrum řešení dle individuálních potřeb našich zákazníků.

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné schránky. Své dotazy zasílejte na e-mail info@kovosystem.cz, nebo volejte na tel. 602 341 324. Doporučujeme Vám také navštívit naší specializovanou prodejnu na Praze 10, kde si schránky můžete osobně prohlédnout.

Podobné produkty6